Сервіс

Сервісне обслуговування наявних в залі тренажерів - одне з найбільш важливих питань для власників спортивних клубів.

Ми зможемо усунути несправності будь-якого характеру у роботі тренажерів, допоможемо продовжити термін використання обладнання, при необхідності застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, налаштування та регулювання, допоможемо повернути до роботи будь-спортивне обладнання, що вийшло з ладу.

Рішенням будь-яких завдань займається кваліфікований персонал, працівниками сервісу використовуються виключно сертифіковані та оригінальні деталі для заміни зламаних елементів. У своєму розпорядженні співробітники мають спеціалізоване ремонтне обладнання, увесь процес ремонту проводиться за рекомендаціями виробника.

Нашим центром виконується, як заплановане технічне обслуговування, регулювальні і налагоджувальні роботи, так і найскладніший капітальний ремонт обладнання.

Тільки маючи підтримкою висококваліфікованих фахівців, ви зможете забезпечити своєму спортивному обладнанню безперебійну та безпомилкову роботу, а своїм клієнтам - приємне й безпечне тренування.

Наша спеціалізована сервісна служба проводить ремонт будь-якого кардіо обладнання. Ми гарантуємо якість замінених деталей, так як у своїй роботі використовуємо тільки оригінальні запасні частини й витратні матеріали.

тел/факс: (044) 489-50-30
моб. тел: (050) 643-62-96
моб. тел: (050) 444-75-81
prof.service@interatletika.com