Про компанію

Обладнання для тренажерного залу від компанії «Інтер Атлетика»

Обладнання для тренажерного залу – це невіддільний елемент будь-якої спортивної організації, від якості й міцності якого залежить безпека під час занять та їхня ефективність. Дані тренажери підходять для людей будь-якого рівня фізичної підготовки. Головними вимогами, що висуваються до такого обладнання, є надійність, ергономічність та правильна біомеханіка (природність виконання вправ під час тренувального процесу). Також, важливими якостями є безпечність та зносостійкість.

Ми робимо все для того, щоб Ви були задоволеними співпрацею з нами

ГК «Інтер Атлетика» – національний виробник професійного спортивного обладнання та офіційний представник в Україні відомих світових брендів, який об’єднує компанії, що є лідерами у фітнес-індустрії. Робота компаній зосереджена на сучасних тенденціях у світі спорту та краси!

Основою виробництва обладнання є використання сучасних методик, інноваційних ідей та застосування відповідних технік менеджменту. Діяльність кваліфікованої команди спрямована на високоякісне оснащення тренажерних залів, будинків і дитячих майданчиків.

Виробнича філософія

Продумане до найдрібніших деталей обладнання, від виробника Інтер Атлетика, отримало славу зручного та простого у використанні. Конструкція тренажерів дає змогу швидко їх освоювати та отримати прекрасні результати вже на перших етапах занять.

Застосування бездоганних розробок та сучасних технологій забезпечує високу якість і безпеку наших тренажерів. ГК «Інтер Атлетика» є постійним учасником міжнародної виставки FIBO, яка збирає кращих представників у галузі фітнесу. Також, компанія має міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2015 на Систему Менеджменту Якості ТОВ "Компанія Спорттехніка", що входить до складу ГК "Інтер Атлетика".

Вигідні інвестиції

Ми пропонуємо широкий асортимент тренажерів: силові, на вільних вагах, кардіо, реабілітаційні, для функціонального тренінгу, кросфіту, аксесуари й додаткове спорядження. Гарантуємо надійність та безпеку придбаного товару. Менеджери нашої компанії нададуть необхідну інформацію й допоможуть вибрати потрібний інвентар.