Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Готові рішення для залів

Досягнення компанії «Інтер Атлетика» - це не тільки передові позиції в області виробництва спортивного обладнання. Це ще й великий досвід в галузі комплектації спортивних об'єктів.

Готові рішення для залів - це грамотний підбір тренажерів, згідно характеристик вашого залу: його площі, цільової аудиторії, специфіки, пропускної здатності. Експерти компанії, досконально вивчили всі тонкощі оснащення спортивно-оздоровчих об'єктів різного масштабу та напрямку, не тільки нададуть вам перелік рекомендованого в вашому випадку обладнання, а й прикріплять специфікацію.

В арсеналі компанії безліч успішно реалізованих проектів, завданням яких стояло оснащення залів різної площі - 100, 200, 300 і більше 500 м.кв.

Основними зонами спортивного залу є тренажерний зал, зона функціонального тренінгу, зал групових тренувань. У свою чергу, тренажерний зал поділяють на зону силових тренувань (зона вільних ваг, зона вантажоблочних тренажерів) та зону кардіо тренувань. Правильне зонування площі залу для тренувань - це запорука комфорту ваших клієнтів, а, отже, і популярність вашого фітнес клубу.

У тренажерному залі кожен з наявних снарядів, тренажерів повинен розташовуватися логічно, в найбільш зручному для його використання місці. Від самого входу в зал клієнт не повинен відриватися від приведеної його сюди цілі - активного та ефективного тренування. Це можливо лише тоді, коли розташування обладнання відповідає логіці тренування. Так клієнт не буде відволікатися на пошуки необхідного тренажера та долати великі відстані, переходячи від одного виду тренажера до іншого.

Також важливо врахувати можливості приміщення, щоб використовувати всю наявну площу з максимальною користю. Знаючи характеристики кожного виду обладнання та рекомендації щодо його застосування, експерти компанії запропонують вам найбільш грамотний варіант розташування кожного спортивного об'єкта, що дозволить ефективно використовувати весь наявний в залі простір.

Клієнт, який хоч один раз тренувався в залі, обладнаному з ігноруванням цих правил, навряд чи захоче повернутися туди. Якщо ви не хочете, щоб ваш фітнес клуб мав подібну репутацію, залучайте до вирішення ключових завдань професіоналів, зокрема команду експертів компанії «Інтер Атлетики».