Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Наші клієнти

ГК «Інтер Атлетика» – національний виробник професійного спортивного обладнання, об’єднує компанії, які є лідерами на ринку України у сфері виробництва та реалізації товарів для спорту й активного відпочинку. Робота компаній, попри чітко визначену спеціалізацію, охоплює практично всі тенденції активного та здорового стилю життя!

Процес виробництва обладнання ґрунтується на використанні інноваційних методик, оригінальних ідей та застосуванні сучасних технік менеджменту й промислового оснащення. Зусилля професійної команди спрямовані на індивідуальне високоякісне забезпечення функціональним спортивним обладнанням для спорту та ігор спортивних залів, будинків та спортивних й дитячих майданчиків.

ГК «Інтер Атлетика» постійно бере участь в міжнародній виставці FIBO, яка збирає зразкових представників у галузі фітнесу. Також, отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2000, T.U.V.

Сьогодні число українських та іноземних компаній, які обрали «Інтер Атлетика» провідним постачальником спортивного обладнання, зростає.

Ми цінуємо кожного клієнта та намагаємось відшукати індивідуальний підхід до кожного: запропонувати найбільш відповідне обладнання, допомогти із зонуванням та розміщенням тренажерів у приміщенні, надати професійний супровід під час відкриття або реконструкції клубу. У компанії склалося ефективне співробітництво, як із великими підприємствами, так і з меншими компаніями та приватними особами.

Нині нашими клієнтами є: