ТОП-5 виробників кардіотренажерів для максимально комфортних тренувань

30.07.2021
news-topCardio-02.jpg

Безпечні, ефективні і комфортні тренування - це тренування на спортивному обладнанні комерційного класу. Звичайно, не кожен має змогу купити для дому бігову доріжку, велотренажер чи орбітрек преміум класу, а от придбати абонемент в тренажерний зал - вигідна інвестиція у власне здоров'я. До того ж похід в зал є вірним рішенням, якщо ви не можете визначитися з тим, який саме кардіотренажер якнайкраще підійде для досягнення вашої цілі.

А бажання можуть бути різні: схуднути, надати сідницям і стегнам рельєфності, підтримувати тіло в тонусі чи просто займатися, щоб отримати заряд бадьорості і зміцнити здоров'я. Систематичні кардіотренування позитивно позначаються на тілі, імунній системі, також покращується витривалість, нормалізується сон.

Професійне кардіо обладнання - впевненість в кожному русі

В залі займатися можуть всі бажаючі - діти, початківці, професійні спортсмени, вагітні жінки, люди похилого віку. Для кожного знайдеться свій тренажер, що буде відповідати всім вимогам, поставленим цілям та рівню фізичної витривалості користувача. Професійні кардіотренажери розраховані на найінтенсивніші навантаження, мають стійку конструкцію, вбудовані програми для людей з різною фізичною підготовкою, а також оснащені додатковими “фішками” (підставка для книги чи гаджету, тримач для пляшки з водою, вентилятор і т.п.) для максимально комфортних тренувань.

Звичайно, в спортивному центрі ви маєте змогу протестувати не один професійний кардіотренажер, порівнювати, щоб визначитися, який є зручним саме для вас. Клуби надають перевагу кардіообладнанню провідних брендів, що відрізняється високою якістю, відмінним функціоналом, наявністю різних тренувальних режимів і програм та довговічністю. Які ж торгові марки займають передові позиції в співвідношенні ціна/якість/попит?

Найзатребуваніші виробники кардіотренажерів

  • Fitex. Виробник в своєму продукті гармонійно поєднує міць конструкції, сталевий характер, набір сучасних функцій, відмінну якість збірки та витриманий стиль. Переваги таких характеристик важко переоцінити. Кардіотренажери Fitex закохують та полонять з першого дотику. Спробувавши свої сили на таких моделях, вже не хочеться експериментувати з вибором бренду. Виробник орієнтований на сучасний ринок, а тому його продукт відповідає, а іноді навіть випереджає вимоги користувачів. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степпери пропонує виробник для комерційного та індивідуального використання.
  • Inspire. Торгова марка випереджає своїх конкурентів по впровадженню сміливих ідей та новітніх технологічних рішень. Так, велоорбітрек Inspire CS2.5 поєднує в своїй конструкції можливості велотренажера та еліпсоїда. Таке рішення дозволило вивести тренувальний процес на новий рівень. В конструкції є повний набір функцій і можливостей для максимально ефективного заняття. Inspire пропонує користувачам і інші види тренажерів - орбітреки, бігові доріжки, горизонтальні та вертикальні тренажери, які знають, як перетворити мрії про струнке тіло в реальність.
  • SportsArt. Бренд є лідером в області фітнес-індустрії, який впроваджує інноваційні розробки з еколого-економічною системою. Компанія однією з перших випустила на світовий ринок спортивного обладнання орбітрек і велотренажер з автономним джерелом живлення, що принесло небувалий успіх. Сучасні методики дозволяють розробляти і створювати моделі, які необхідні не тільки для збереження зовнішнього середовища, але також розв'язувати проблеми з обслуговуванням користувачів. З цими завданнями справляється революційна технологія заощадження ECO-POWER. Тренажери SportsArt зручні і прості у використанні, завжди працюють на результат і ідеально підходять для використання у спортивних центрах любого класу.
  • Pulsefitness. Бренд відомий як творчий виробник, який не боїться експериментувати, створюючи обладнання, яке дозволяє досягти високих результатів і початківцям, і досвідченим спортсменам. Продумана біомеханіка, щадне навантаження на опорно-руховий апарат значно розширюють коло користувачів. Комбінуючи інноваційні розробки з технічною досконалістю, виробник встановлює нові стандарти, які відповідають побажанням і очікуванням користувачів. Для підвищення якості тренувального процесу PULSE застосовує прогресивні інноваційні технології, такі як "Fitlinxx" - відкрита система, що створена для забезпечення двосторонньої комунікації між клубом і користувачем.
  • Concept. Про кардіотренажери даного бренду чули, мабуть, в найвіддаленіших куточках світу. Немає ні одного тренажерного залу,в якому б спортсмени не могли займатися на гребних тренажерах Concept. Обладнання високого класу призначається для вдосконалення навичок професіоналам академічного веслування та шанувальникам кросфіту. Тренажери мають різні програми, що підходять для тренувань як новачкам, так і досвідченим спортсменам. Унікальна конструкція дозволяє кожному виконувати рухи, які імітують справжню греблю на воді, при цьому тренінг буде максимально безпечним і ефективним.

Топові професійні кардіотренажери купити можна на сайті інтернет-магазину "prof.interatletika.ua". В каталозі ви знайдете великий вибір спортивного обладнання для залу, що стимулює тренуватися та гарантує високий результат.Читати наступну новину: Скільки важить гриф для штанги?
Читати попередню новину:
Назад до списку новин