Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Секрет виготовлення професійного спортивного обладнання від "Інтер Атлетика"

15.06.2021

ТОВ "Фітнес Трейдінг", що входить до ГК "Інтер Атлетика", не словом, а ділом доводить, що спортивне обладнання власного виробництва - гідний конкурент тренажерам провідних світових виробників. На сьогодні переваги спортінвентарю українського виробника оцінили не лише на території України, але й спортсмени інших країн (Польщі, Данії, Фінляндії, Німеччини). І це зрозуміло! Адже кожен наш тренажер - це надійність, міць, характер, сила і витривалість. Водночас ми гордимося тим, що в Україні є потужний та сучасний завод, на якому зі звичайнісінького, на перший погляд геть непримітного металевого профілю з'являються на світ тренажери, що спонукають займатися спортом! Не просто тренуватися - брати максимум, отримувати максимум і досягати максимуму!

Як метал перетворюється на спорт?

Що Ви бачите, коли приходите в тренажерний зал? Перед Вами відкриваються великі можливості для досягнення спортивних цілей. І ці можливості - це надійне професійне спортивне обладнання для людей будь-якого віку та рівня фізичної підготовки. Це сучасні багатофункціональні тренажери, що пройшли не один етап перевірки, щоб постати перед Вами в такому вигляді, в якому вони є на фінішній прямій - довершені, продумані до дрібниць, стильні, міцні та довговічні. А з чого все починалося і як взагалі перетворюється звичайний метал на спорт?

Продовжуючи, варто нагадати, що ТОВ "ФІТНЕС ТРЕЙДІНГ" є уповноваженим представником заводу-виробника ТОВ "Компанія Спорттехніка" з продажу та повного сервісного обслуговування (гарантійного та післягарантійного) спортивного та фітнес обладнання, гімнастичного інвентарю, виробів для кросфіту.

На нашому заводі, що знаходиться в Чернігові, знають секрети виробництва професійного спортивного обладнання для фітнес центрів. Всі цехи обладнано новітнім обладнанням, ми використовуємо досконалі розробки та передові технології при створенні нового продукту, що гарантує високу якість, надійність і міць кожного окремого тренажера та дозволяє створити навіть найменшу деталь з точністю до сотої міліметра! Звичайно, навіть найкраща техніка світу не впорається без умілих рук висококваліфікованої команди спеціалістів, що знають, як створювати якість. Що ж відбувається за стінами заводу?

Необроблений метал ріжуть, надають металевому профілю потрібної форми, роблять отвори для найдрібніших деталей, шліфують, покривають фарбою, створюють м'які елементи для тренажерів (сидіння, спинки), доводячи все до досконалості. І такий процес дійсно заворожує. На нашому сайті та в соціальних мережах Ви маєте змогу переглянути відео, в якому зібрані основні етапи виробництва тренажерів. Як то кажуть: "Краще один раз побачити на власні очі, ніж сотню раз почути й нічого не зрозуміти". А ми рухаємося далі.

Власне виробництво та лінійки тренажерів

Професійне обладнання - гарантія безпеки, комфорту, а також комплексного підходу до виконання тренувальної програми. Для нас важливо забезпечити високу якість всієї реалізованої продукції, призначеної як для домашніх і невеликих корпоративних залів, так і для великих спортивних центрів. Ці завдання матеріалізувалися в сучасному підході до виробництва, використанні багатого досвіду висококваліфікованої команди фахівців та нових потужностей на нашому заводі, що підтверджується наявністю міжнародного сертифіката ISO 9001 на Систему Менеджменту Якості.

На сьогодні власне виробництво ТОВ "Фітнес Трейдінг" пропонує наступні лінійки професійних тренажерів для залів та індивідуального використання:

  • Inter Atletika Gym - цілий комплекс силових тренажерів, що представлено у двох варіантах виконання та безлічі кольорових рішень. Зручний у використанні та має розширений функціонал.
  • Inter Atletika Medical - спортінвентар для кінезотерапії, використовується в реабілітаційних та спортивних центрах, призначений для швидкого відновлення після травм.
  • X-line - стильні, класичні, ергономічні тренажери підвищеної міцності для максимально ефективних тренувань
  • Explode - обладнання для силового тренінгу та кросфіту, в якому органічно об'єднались точне проєктування, функціональність і стильний зовнішній вигляд.
  • Fitex - найрізноманітніші кардіотренажери та аксесуари для фітнесу, що здатні витримати інтенсивні навантаження. Компанія "Інтер Атлетика" є офіційним представником Fitex на території України.
  • Verti - лінія тренажерів класу "люкс" на вільних вагах, що має досконалу біомеханіку та вражає стильним зовнішнім видом.
  • NRG - лінійка розрахована на фітнес-центри преміум класу. Надійне та комфортабельне обладнання для силових тренувань у сучасному дизайні.

Виробник "Інтер Атлетика" - яскравий приклад в розробці сучасних силових тренажерів як для комерційного, так і для індивідуального використання. Ми надаємо нашим Клієнтам найкраще спортивне обладнання для досягнення високих результатів в спорті.



Читати наступну новину: Гіперекстензія – ефективний тренажер для зміцнення м'язів спини
Читати попередню новину:
Назад до списку новин