Правильний курс на досконалі кубики преса

02.06.2021
news-abs-bench-03.jpg

Існує безліч способів і вправ для прокачування черевних м'язів. Але найкраще рішення для ефективного опрацювання м'язових груп преса - лава для преса. Універсальне обладнання відрізняється простотою конструкції, ергономічністю і легкістю експлуатації. Тренуватися можуть усі охочі, незалежно від віку чи рівня фізичної підготовки. Головне - бажання працювати на результат, а не просто лежати на лавці та мріяти про сталеві кубики на животі.

Лава для преса - тренажер для ефективного опрацювання черевних м'язів

Перевага тренажера полягає в його універсальності. Регулярно тренуючись на спортивному обладнанні, ви залучаєте поздовжні м'язи спини, верхні, нижні та косі м'язи живота, сідниці. Правильно склавши тренувальну програму, ви сформуєте красиве рельєфне тіло, зміцните імунітет. В ході занять розвивається гнучкість, витривалість і сила.

Використовуючи додатково обтяження, можна розширити тренувальну програму, включити в роботу максимальну кількість м'язових груп. Тренажер однаково ефективний і для новачка, і для досвідченого спортсмена. Компактні розміри - ще один плюс - ви можете облаштувати спортивний куточок навіть в умовах обмеженого простору.

Лава для преса: види та конструкційні відмінності

"Інтер Атлетика" пропонує широкий асортимент моделей, які відрізняються конструкцією, габаритами, виробником. Моделі різняться як дизайном, так і функціональними характеристиками. Ви можете купити в Києві і Україні лави для преса, зробивши замовлення на нашому сайті.

У нашому каталозі представлені такі лави для преса:

 • Класичні. Існують горизонтальні варіанти або моделі, виконані під кутом. Висота кута визначає рівень навантаження. Чудове рішення для опрацювання м'язів живота і спини. Прості й зрозумілі у використанні.
 • Регульовані. Практичний і компактний варіант для ефективного опрацювання м'язових груп преса. Регульована конструкція спинки - можливість виконувати вправи в різних положеннях з використанням додатково штанги, гантелей. Це відмінний варіант і для початківців, і для професійних спортсменів.
 • Римський стілець. Тренування на ньому дають змогу опрацьовувати косі м'язи живота і зробити прес рельєфним і сильним. Налаштувати обладнання під індивідуальні запити користувача дозволить регулювання валика для ніг.

Комплекс вправ на лаві для преса

 • Велосипед
 • Скручування корпусу
 • Підйоми тулуба
 • Підйом ніг
 • Виконання вправ з вільними вагами (штанга, гирі, гантелі)

Лави для преса мають безліч переваг

 • Міцна металева конструкція розрахована на тривалі та інтенсивні тренінги.
 • Універсальність в застосуванні. Використовуючи різні спортивні снаряди, можна максимально розширити тренувальну програму.
 • Простота в експлуатації. Займатися мають можливість люди різного віку та рівня фізичної підготовки. Не потрібна спеціальна підготовка, аби розпочати тренування.
 • Невеликі габарити. Деякі моделі складані. Така функція дуже зручна для невеликих залів та квартир, адже в складаному вигляді виріб займає небагато місця, а сам процес складання/розкладання забирає не більше 30 секунд.

Якщо ви хочете ефективно опрацювати черевні м'язи, купіть лаву для преса. Ви будете займатися в будь-який зручний для вас час, тренування буде тривати рівно стільки, скільки захочете ви самі, і найголовніше - в інтернет-магазині "Prof.interatletika.ua" ви можете вибрати тренажер, який буде відповідати вашим цілям, наявності вільної площі і бюджету.Читати наступну новину: Тренажери для залу
Назад до списку новин