Набірні гантелі NUO NuoBell: одна пара замість цілого модельного ряду

30.12.2021
news-nuobell-02.jpg

Силові тренування - це відмінна фізична форма, сильні м'язи, міцне здоров'я. І неодмінною складовою силової програми є заняття з гантелями. До речі, в аеробіці, фітнесі, кросфіті також не обійтися без такого універсального спортивного тренажера. З його допомогою можна ефективно опрацювати м'язові групи рук, плечового пояса та грудей. Яку вагу вибрати, щоб заняття приносили результат? Скільки пар гантелей знадобиться для повноцінної роботи з м'язами? Набірні гантелі NUO NuoBell - справжній прорив у світі спорту! Адже всього одна пара замінить цілий набір снарядів різної ваги, а тому тренуватися з максимальною віддачею мають змогу і початківці, і професіонали.

Чи залежить ефективність тренувань від вибору гантель?

В тренажерному залі є великий вибір спортивного обладнання, і кожен спортсмен може вибрати варіант, який відповідає поставленим цілям, рівню фізичної підготовки та індивідуальним особливостям організму. Для збереження цілого набору гантелей різної ваги знадобиться місце, тому розбірні гантелі NUO NuoBell дають фору класичному варіанту тренажерів. Розбірна конструкція - це зручність використання, універсальність, практичність і економія вільного місця. Така конструкція ідеально підійде не лише для комерційного, але й для домашнього спортзалу, якщо на рахунку кожен сантиметр площі. По закінченню тренування достатньо поставити гантелі на підставку та заховати під ліжко чи на полицю в шафі.

З однією парою набірних гантелей ефективно прокачати м'язи можуть люди з різним рівнем фізичної підготовки - достатньо вибрати диски потрібної ваги. Для збільшення рівня навантаження не доведеться купувати новий набір. Набірні гантелі NUO NuoBell представлено на сайті prof.interatletika.ua в діапазоні ваги: 2-20 кг та 2-32 кг з кроком у 2 кг.

Переваги набірних гантель NUO NuoBell

news-nuobell-04.jpg

Для ефективного опрацювання м'язів і досягнення високих результатів найголовнішою вимогою до спортивного обладнання є його якість, надійність, які гарантують безпеку і комфорт під час тренування. Таким вимогам відповідають набірні гантелі NUO NuoBell та мають ряд інших незаперечних переваг:

  • Простий та зрозумілий механізм роботи: щоб від'єднати чи приєднати диски потрібної ваги, потрібно просто повернути гриф. Вага зображена на вбудованому в ручку лічильнику.
  • Спеціальне антиковзке покриття грифа забезпечує надійне положення снаряда. Тренажер не буде ковзати у руці.
  • Одна пара практичних гантелей замінює цілий модельний ряд снарядів різної ваги, а досягати поставлених цілей, отримуючи максимум від тренування, можуть і початківці, і досвідчені спортсмени.
  • Універсальність - незаперечна перевага. Виконувати завдання можна з силового тренінгу, кросфіту, аеробіки, фітнесу - достатньо вибрати потрібну вагу. Тренажер допоможе досягти різних цілей: схуднути, пропрацювати проблемні зони, наростити м'язову масу, підтримувати тіло в тонусі.
  • Гантелі NUO NuoBell поставляються парами на двох простих та надійних стійках. Це значить, що спортивне обладнання буде надійно зафіксоване та не кататиметься по підлозі! А для зберігання знадобиться зовсім мало місця.

Надійні, універсальні, практичні гантелі NUO NuoBell купити можна для залу та дому. При систематичних тренуваннях ви обов'язково досягнете бажаного результату та отримаєте задоволення від кожного заняття.Читати попередню новину: Динамічні, драйвові сайкл-тренування
Назад до списку новин