Як вибрати професійні гантелі для ефективних тренувань?

09.06.2021
news-produmbbels-02.jpg

Сформувати сильні рельєфні м'язи, накачати біцепс, виконати програму з фітнесу чи урізноманітнити аеробне тренування - все це можливо, якщо використовувати гантелі. Тренажер для виконання найрізноманітніших вправ відрізняється універсальністю, багатофункціональністю, простотою використання, ергономічністю та доступністю. Без такого обладнання не обходиться ні один тренажерний зал. Підібрати тренажер потрібної форми, конструкції, ваги й навіть кольору - в залі відкриваються широкі можливості перед кожним охочим працювати на результат. А тренуватися з максимальною віддачею можуть початківці та професіонали, жінки та чоловіки, підлітки та люди похилого віку - не має значення ні вік, ні рівень підготовки спортсмена.

Гантелі - універсальний тренажер для повноцінних тренувань

Вправи з вільними вагами дають можливість комплексно та ізольовано задіти м'язи, зміцнити та збільшити їх в обсязі, здійснюючи прокачку як динамічної, так і статичної сили. На відміну від штанги, тренуючись з гантелями, можна опрацювати більшу кількість м'язів-стабілізаторів, при цьому ви отримуєте мінімальне навантаження на суглоби.

Людина приходить в зал, щоб вижати максимум від тренувального процесу й отримати масу позитивних емоцій. Тож, головна задача власника спортивного центру - надати якісний інвентар для комплексного опрацювання тіла. Як вибрати професійні гантелі для залу, щоб кожен користувач залишився задоволений результатом?

Розбірні чи суцільнолиті гантелі?

За типом конструкції виділяють два види обладнання:

  • Розбірні гантелі. Відрізняються практичністю та універсальністю. Конструкція складається з грифа, фіксуючих замків та дисків, що накручуються на гриф. Це практичний варіант спортивного обладнання як для залів, так і для домашнього використання. Для регулювання навантаження знадобляться лише диски різної ваги! Розбірні гантелі - хороший варіант для силового тренінгу, але не найкраще рішення для тренажерного залу, адже спортсмену простіше взяти пару снарядів потрібної ваги, ніж витрачати час на розкручування та закручування дисків потрібної ваги. Але для ефективних тренувань дома розбірна конструкція - прекрасне рішення. Ми пропонуємо гантелі NUO Flexbell Dumbbells з можливістю регулювання ваги у діапазоні від 2 до 32 кг. Так, купуючи один набір професійних гантелей, ви отримуєте набагато більше можливостей для організації ефективних тренувань.
  • Цільні гантелі. Класика, що не старіє та не втрачає своєї актуальності. Вони мають фіксовану вагу, а гриф разом з обважнювачами - суцільна конструкція. Прості у використанні, безпечні, підходять для виконання силової програми, фітнесу та кардіонавантажень. Відмінним рішенням для ефективних тренувань стане парочка гантелей InterAtletika ST552, що представлені на сайті "Prof.interatletika.com" в асортименті від 3 до 70 кілограмів.

Як вибрати професійні гантелі?

Обладнання для комерційного використання розраховане на інтенсивну експлуатацію і тривалий термін служби. Воно характеризується високою якістю матеріалів, надійністю, практичністю. Варто також врахувати, що такі, здавалося б, прості спортивні тренажери також будуть відрізняти наступними характеристиками, які потрібно враховувати при виборі гантелей для вашого залу:

news-produmbbels-03.jpg
  • Форма та вага. Звичайно, в спортзалі має бути обладнання з різною вагою - від мінімальної до максимальної позначки, щоб тренуватися могли спортсмени з будь-яким рівнем фізичної підготовки. В тренажерних залах є гантелі з вагою від 1 до 70 кілограмів. Формою відрізнятися можуть лише обважнювачі. Вони можуть бути круглі, квадратні, шестигранні, мати форму диска.
  • Матеріал покриття. Сталева конструкція має різне покриття: неопренове, силіконове, прогумоване, хромоване, вінілове. Покриття забезпечує виріб від механічних пошкоджень, зменшує рівень шуму при падінні тренажера, забезпечує надійніший хват та має приємний естетичний вигляд, що гармонійно вписується в спортзал. Хромоване покриття вважається найбільш довговічним та ідеально підходить для комерційного використання.
  • Гриф. Професійні моделі виробляються, як правило, з хромованої сталі. Їх поверхня може бути гладкою або злегка шорсткою. Гладкі ковзають в руці під час тренування, шорсткі часто натирають і залишають мозолі. На щастя, це легко виправляється за допомогою спортивних рукавичок. Також зустрічаються варіанти з гумовим покриттям, що підходять для виконання важкоатлетичної програми (не буде ковзати в руці). Для фітнесу краще надати перевагу грифу з вініловим покриттям: він приємний на дотик і відмінно вбирає вологу.

Де в Україні купити професійні гантелі? На нашому сайті ви знайдете різні варіанти високоякісного обладнання для людей з будь-якими цілями та рівнем витривалості м'язів.

Вижимайте максимум з кожного заняття та підтримуйте тіло в спортивній формі!


Читати наступну новину: Секрет виготовлення професійного спортивного обладнання від "Інтер Атлетика"
Назад до списку новин