Inter Atletika взяла участь у фестивалі BENEFIT Odessa Fitness Festival

22.09.2021

В уїк-енд, 11-12 вересня, Inter Atletika взяла участь у фестивалі BENEFIT Odessa Fitness Festival. Захід зібрав велику кількість прихильників здорового способу життя, а також тих, хто допомагає бути здоровим, сильним та струнким. Ця грандіозна подія відбулася на території морського вокзалу в Одесі. Це вже шостий фестиваль, який проходить кожного року. І цього разу учасники рахували дні до визначеної дати, щоб скоріше зібратися знову на справжнє свято фітнесу та спорту.

Організаторам вдалося, як і завжди, провести фестиваль на найвищому рівні! На святі зібралися найкращі фахівці з різних куточків світу: 37 спікерів розкривали та презентували аудиторії теми, що найбільше цікавлять та хвилюють людей. Тут зібралися спеціалісти з Греції, Італії та Франції та інших країн, а тому вони мали чим здивувати гостей. А послухати презентації, взяти участь у воркшопах могли всі бажаючі - власники та директори фітнес-клубів, тренери, виробники спортивного обладнання і харчування та просто фани здорового способу життя.

У рамках фестивалю пройшов бізнес-форум та серія воркшопів і семінарів, розбитих на три зони: Aerobic Area, Mind body Area та Functional Area. На заході обговорювали новітні тенденції 2021 року на ринку фітнес-послуг України, пілатес за методом зірки даної сфери Майкла Кінга, а також інші цікаві теми. Втім, для всіх бажаючих, хто не встиг на цей фестиваль, є можливість прослухати всі ці теми у записі. Для цього достатньо написати організаторам.

Inter Atletika не могла пропустити таке грандіозне свято спорту! Ми презентували наші тренажери лінії Explode, а точніше - Мультистанцію для функціонального тренінгу Explode KF-S5 та Багатофункціональний тренажер Explode KF132. Особливість тренажерів Explode у тому, що ви можете прокачати все тіло на одному тренажері, без метушні по залу в пошуках потрібного спортивного обладнання. Станції цієї лінії викликали фурор на відомій міжнародній виставці FIBO у 2014 та 2015 роках. На BENEFIT Odessa Fitness Festival тренажери Explode отримали багато позитивних відгуків від тих, хто особисто випробував їх в дії.

Компанія "Інтер Атлетика" виражає подяку організаторам фестивалю та з нетерпінням чекаємо на зустріч в наступному році.Читати наступну новину: Бігова доріжка Fitex T20 Pro – максимум можливостей при мінімальних габаритах
Читати попередню новину:
Назад до списку новин