Гребний тренажер на варті ефективних кардіотренувань

29.10.2021
news-rowertrain-02.jpg

Гребля на воді має вікову історію, а про її переваги можна довго говорити. Тренування дають колосальну користь всьому організму: спалюються калорії, збільшується м'язова сила і витривалість, покращується кровообіг, прискорюється метаболізм. І якщо раніше гребці в міжсезоння не могли удосконалити майстерність і прокачати свої навички, то сьогодні веслувати можна і влітку, і взимку. А що ще важливо - ефективно тренуватися можна навіть на суші. І кращим спортивним обладнанням є гребний тренажер, за допомогою якого можна залучити 90% м'язових груп всього тіла.

Тренажер для греблі - новий рівень тренувань

Важко уявити спортзал без такого спортивного обладнання. Тренуються на ньому і кросфітери, і атлети, і гімнасти, і бодибілдери. Це не дивно, адже саме гребний тренажер визнаний найкращим у боротьбі із зайвою вагою та опрацюванні всього тіла. Кардіотренажери нового покоління, на яких можна займатися в залі або придбати для індивідуального використання, розкривають бійцівські риси характеру, розвивають витривалість та координацію. Вони відрізняються відмінним функціоналом, простотою використання, дозволяють досягти максимальної віддачі від кожного заняття.

Спортивне обладнання максимально точно відтворює веслування на воді, з його допомогою легко і просто навчитися працювати в команді або ефективно "гребти веслами", виконуючи індивідуальну програму. Кожне тренування - це виклик власним можливостям, коли загартовується характер, а тіло з кожним рухом стає сильнішим, гнучкішим і витривалішим.

Переваги гребного тренування

Чому спортінвентар з моменту свого створення перевернув звичну систему підготовки веслярів до змагань? Чому сьогодні гребний тренажер є одним з найбільш популярних і цікавих кардіотренажерів? Виділимо основні плюси.

Одночасне виконання силової та кардіопрограми

Кардіотренажер забезпечує аеробне навантаження та ефективний у розвитку м'язових груп всього тіла. Займаючись, ви збільшуєте силу, покращуєте координацію, гнучкість та витривалість, при цьому використовуєте один тренажер.

Водне веслування на суші

Тренуватися у міжсезоння, не залежати від погодних умов та пори року – незаперечна перевага гребних тренажерів. Готуватися до змагань або просто проводити аматорське тренування можна у зручний для вас час. Це дозволяє підтримувати себе у чудовій формі впродовж року.

Підвищене спалювання калорій

Під час виконання вправи в роботу включаються від 80% до 90% м'язових груп всього тіла. У ході такого прокачування можна витратити вдвічі більше енергії у запливі на 2000 метрів, ніж при бігу з перешкодами на дистанції 3000 метрів.

news-rowertrain-03.jpg

Збільшення витривалості та м'язової сили

Веслування вважається однією з кращих вправ у розвитку витривалості. Внаслідок рухів, що штовхають і тягнуть, ваші м'язи вчаться витримувати навантаження різної сили, адаптуватися до цих навантажень і бути витривалими. Збільшуючи навантаження, ви дозволяєте м'язам рости та розвиватися, що, своєю чергою, збільшує силу. Більшість спортсменів-початківців помилково вважають, що в ході тренінгу працює тільки верхня частина тулуба. Навантаження розподіляється приблизно рівномірно: верхня частина тіла працює на 60%, нижня – на 40%.

Мінімальна травмати​чність

Тренажер для греблі на суші визнаний одним із найбільш безпечних для суглобів серед кардіотренажерів. До речі, заняття на такому спортивному обладнанні будуть корисними для тих, хто веде сидячий спосіб життя. Рух "греби веслами" спрямований на зміцнення м'язів спини, завдяки чому офісні співробітники відчуватимуть меншу втому та біль в поперековому відділі по закінченню робочого дня. Веслування відмінно підходить для схуднення, реабілітації після травм, "розігріву" бігунів. Звичайно, приступаючи до будь-якого навантаження, рекомендується проконсультуватися у лікаря.

Якому бренду надати перевагу?

Завжди вибирайте найкращі агрегати, які гарантують не лише ефективне прокачування м'язів, але також забезпечують безпечні та комфортні тренування. Так, одними з найбільш популярних гребних тренажерів, купити які можна на максимально вигідних умовах, є такі бренди: Concept2, Inspire, Fitex. Вони витримують найбільші навантаження та завжди працюють на результат.Читати наступну новину: Велотренажери, спінбайки, ейрбайки – що ефективніше?
Читати попередню новину:
Назад до списку новин