Горизонтальний велотренажер – бережна турбота про здоров'я

19.04.2021
news-recumbentexbike-02.jpg

В наші дні в тренажерних залах і фітнес студіях можна побачити великий вибір спортивного обладнання. Кожен тренажер має своє цільове призначення, відрізняється конструкцією, принципом роботи, функціоналом. Ваше головне завдання - визначитися з тим, на які результати Ви очікуєте і які можливості Вашого організму. А чи доводилося Вам займатися на горизонтальних велотренажерах? Чи Ви не наважувалися підійти до такого габаритного агрегату?

Що відрізняє велотренажери з горизонтальною посадкою від вертикальних моделей?

Такий вид кардіообладнання вважається найбільш зручним і комфортабельним. Рухи маховика імітують їзду на класичному двоколісному велосипеді. Відмінна особливість - педалі знаходяться під кермом, а сидіння обладнане зручною спинкою, що регулюється. Обладнання було розроблене для тренувань в щадному режимі людям з порушеною діяльністю опорно-рухового апарату і суглобів. Даний тип посадки дозволяє зняти додаткове навантаження зі спини та суглобів, на відміну від вертикальних. Тренування на тренажері з горизонтальним типом посадки призначають людям для відновлення після травм. Звичайно, крутити педалі можуть всі охочі зміцнити здоров'я і пропрацювати м'язові групи ніг.

Основні переваги горизонтальних велотренажерів

 • рівномірно розподіляється вага тіла спортсмена
 • крутити педалі можна у двох напрямках: вперед і назад
 • займатися можуть люди різної вікової категорії та будь-якого рівня фізичної підготовки
 • сидіння горизонтального велотренажера оснащено зручною ортопедичною спинкою, яка забезпечує максимально зручне положення. Можна налаштовувати кут нахилу спинки
 • "лежаче" положення спортсмена сприяє кращому розкриттю грудної клітини, завдяки чому зменшується навантаження на серце
 • педалі знаходяться під кермом, що дає можливість опрацювати м'язи ніг
 • можливість вибору режиму тренувальної програми

Якщо говорити про мінуси, то недоліком можна вважати габаритність конструкції. Кардіотренажери відносять до обладнання професійного класу, вони витримують найвищі навантаження і здатні безперебійно працювати в режимі "нон стоп". Тренажери прості в управлінні, наявність різних режимів і тренувальних програм дозволяють тренуватися людям з різним рівнем фізичної підготовки.

Чи існує різниця у виборі бренду?

Сучасний ринок кардіообладнання пропонує моделі різних виробників. Чи залежить якість тренувального процесу і кінцевий результат від торгової марки? Професійне спортивне обладнання, купити яке можна як для комерційного, так і для індивідуального використання, відрізняється високою якістю, надійністю і тривалим терміном служби. До того ж імениті виробники турбуються про своє ім'я, тому створюють моделі, які будуть відповідати найвищим вимогам користувачів: безпека тренувального процесу, комфорт під час занять, приємні емоції і видимий результат.

Своєчасне сервісне обслуговування - ще один важливий пункт, який, на жаль, надають не всі компанії. Горизонтальні велотренажери Fitex, Inspire, SportsArt - прекрасне поєднання ціни, якості та широкого набору функцій. Обладнання відмінно підійде для експлуатації вдома і в залі. Чи варто переплачувати за бренд - вирішувати тільки Вам. Але пам'ятайте: платите Ви в першу чергу за безпеку і комфорт, а вже потім - за вишуканий дизайн і функціонал.

Що дають тренування на горизонтальному велотренажері?

news-recumbentexbike-03.jpg

Займаючись на такому тренажері, Ви повинні пам'ятати, що процес розщеплення жирових відкладень відбувається повільніше, ніж при обертанні педалей на класичному - вертикальному агрегаті.

Завдяки систематичній "їзді", Ви:

 • поліпшите діяльність дихальної та кровоносної системи
 • підвищите загальний стан організму і тонус
 • ефективно пропрацюєте сідниці, стегна і литкові м'язи, знявши навантаження з хребта і колінних суглобів
 • зміцните імунітет
 • позбудетеся втоми та стресу після важкого робочого дня

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити горизонтальний велотренажер для комерційного і / або індивідуального використання. Обладнання відрізняється відмінним функціоналом, простотою управління і стильним дизайном. Займатися на сучасних моделях - одне задоволення!

Горизонтальні велотренажери - дбайлива турбота про здоров'я кожного спортсмена!


Читати наступну новину: Правильний курс на досконалі кубики преса
Назад до списку новин