Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Динамічні, драйвові сайкл-тренування

23.12.2021
news-cycletrain-02.jpg

Тренуватися драйвово, динамічно, енергійно - тренуватися на сайклі! Даний кардіотренажер не має рівних по спалюванню калорій. Особливо ефективні групові заняття, коли хочеться рухатися тільки вперед, випереджати і в найкоротші терміни досягати поставлених цілей. Кардіотренажер має полегшену конструкцію, він простий в експлуатації та підходить всім, хто тримає курс на спортивне тіло.

Чи варто включати заняття на сайклі в тренувальну програму?

Спінбайк - яскравий представник сімейства велотренажерів, що відрізняється принципом роботи, конструкцією і дією на м'язові групи. Тренажер імітує їзду на гірському велосипеді (мається на увазі особливість посадки), не залежить від енергоносіїв, оскільки приводиться в рух шляхом енергії спортсмена, та забезпечує максимально ефективне опрацювання всього тіла!

Чи варто займатися на сайклі? Потрібно, якщо ви:

 • Хочете схуднути в найкоротші терміни. Конструкція навіть найпростішого варіанту пропонує велику динаміку та плавність рухів в трьох вимірах, що дає змогу тренуватися ефективно з мінімальним навантаженням і максимальною віддачею.
 • Обожнюєте швидкість, драйв на яскраві враження. Професійний спінбайк гарантовано подарує вам не лише незабутні враження від тренування, а ще й гарне спортивне тіло. Їздити на ньому можна сидячи та стоячи, а також можна нахиляти тренажер в різні сторони. Він стійко витримає всі круті повороти.
 • Розігріваєтеся перед силовим тренінгом. Заняття на кардіотренажері полюбляють кросфітери та атлети, які звикли, що саме вони задають ритм всьому тренувальному процесу.

Кому можна і потрібно займатися на спінбайку?

В спортзалах групові заїзди на сайклах б'ють всі рекорди по ефективності та популярності. Погодьтеся, коли ви їдете в компанії однодумців, сам процес стає цікавішим і навіть трішки азартним. Є бажання крутити педалі швидше, набирати швидкість і рухатися тільки вперед - до стрункого спортивного тіла. Займатися на кардіотренажері можуть всі охочі, а рівень підготовки, вік і стать не мають ніякого значення.

Кому рекомендовані заняття на сайклі?

 • Жінкам. Варто зазначити, що спінінг особливо популярний серед представниць прекрасної статі. Він допомагає скинути зайву вагу в найкоротші терміни, а ще ефективний в опрацюванні сідниць, стегон, преса, допомагає забути про целюліт. При систематичних заняттях також покращується сила, витривалість і координація. До того ж регулярні кардіотренування - прекрасна профілактика стресу, хронічній втомі та частим перепадам настрою.
 • Чоловікам. Даний вид кардіонавантажень популярний як серед жінок, так і серед чоловіків. На сайклі можна ефективно пропрацювати все тіло, підготувати м'язи до силових навантажень та роботі з великими вагами. Під час занять інтенсивно вентилюються легені, прискорюються метаболічні процеси, м'язи насичуються киснем, що сприяє збільшенню ефективності силових навантажень.
 • Дітям. Починати тренування спінбайку можна дітям, які досягли 12-річного віку. Рекомендується проводити заняття в помірному темпі. Систематичні тренування допоможуть сформувати спортивне тіло, зміцнити здоров'я.
 • Людям, які бажають схуднути. Сайкл заняття показані всім і кожному, хто бажає схуднути. Високоінтенсивні кардіотренування найефективніші в боротьбі із зайвою вагою, якщо порівнювати з біговою доріжкою, велотренажером чи орбітреком. За годину їзди в середньому темпі можна спалити близько 700 калорій, а якщо набрати швидкість, то і всі 900 калорій залишаться в тренажерному залі.

Плюси та мінуси сайкл-аеробіки

Будь-який спортивний тренажер має свої переваги й недоліки, тож, спінбайк не є винятком.

news-cycletrain-03.jpg

Плюси:

 • Можна самостійно регулювати навантаження, змінюючи швидкість і опір.
 • Універсальність кардіообладнання дає змогу займатися людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки і поставленими спортивними цілями.
 • Програма підходить для чоловіків і для жінок.
 • В ході занять покращується робота серцево-судинної і дихальної системи, збільшується витривалість і координація.
 • Ефективні у боротьбі із зайвою вагою, стресами і втомою.
 • Не потребують підключення до електромережі, приводяться в рух шляхом енергії спортсмена.
 • Завдяки невеликим габаритам сайкл стане відмінним рішенням як для залу, так і для невеликої міської квартири.

Мінуси та протипоказання:

 • Сайкл дає немале навантаження на суглоби, варто врахувати цей момент, перш ніж приступати до тренувань.
 • Не варто без попередньої консультації у лікаря займатися людям, які мають захворювання серця чи варикоз.

Регулярні тренування на професійному сайклі - запорука безпечних, комфортних і ефективних занять!


Читати наступну новину: Набірні гантелі NUO NuoBell: одна пара замість цілого модельного ряду
Читати попередню новину:
Назад до списку новин