Бігова доріжка Fitex T20 Pro – максимум можливостей при мінімальних габаритах

Бігова доріжка Fitex T20 Pro – максимум можливостей при мінімальних габаритах
23.09.2021

Зручна в зберіганні, має компактні розміри, а функціонал вразить навіть найвибагливішого користувача. Саме такими характеристиками наділив виробник Fitex бігову доріжку Fitex T20 Pro. І це найкращий кардіотренажер для домашнього спортзалу, що поєднав у своїй конструкції кращі якості і характеристики. Обладнання продумане до найдрібніших деталей, що дає змогу займатися з максимальною віддачею, отримуючи справжнє задоволення від тренувального процесу.

Бігова доріжка Fitex T20 Pro – любов з першого тренування

Що ви хочете отримувати від тренування? Ви хочете бачити результат ваших зусиль? Ви точно не плануєте переживати за надійність роботи конструкції? А ще у вашому домі не так багато вільного місця, яке ви готові відвести під установку спортивного обладнання, але точно знаєте, що хочете бігати, адже це корисно і здорово? Здається, виробник вгадав всі очікування, коли створював бігову доріжку Fitex T20 Pro. Невисока ціна, чудовий функціонал, компактні розміри та стильний дизайн - хіба не найкращі якості для домашнього тренажера?!

Що відрізняє кардіотренажер від аналогів, представлених на ринку кардіообладнання?

  • Бігова доріжка Fitex T20 Pro має складану конструкцію. Достатньо кілька простих рухів, щоб скласти тренажер. Таку перевагу точно оцінять мешканці невеликих квартир, у кого на рахунку кожен вільний сантиметр в приміщенні.
  • Двигун потужністю 2,5 к.с. здатний розвинути швидкість до 14 км/год. Цього цілком достатньо, щоб проводити дома забіги різної інтенсивності і отримувати максимум від тренувального процесу.
  • Розкладні рукоятки - ще більше зручності і ще менше місця при зберіганні тренажера після використання. 
  • Бігова доріжка Fitex має кнопку аварійної зупинки (реагує миттєво) та функцію автоматично відключення в разі відсутності навантаження (вмикається через 5 хвилин).
  • Транспортувальні коліщатка допоможуть з легкістю перекотити обладнання в потрібне місце.
  • До вашої уваги 12 тренувальних програм, які дають змогу проводити тренування різної інтенсивності. Обравши потрібний ритм, можна худнути, розігріти м'язи перед виконанням силових вправ чи просто підтримувати тіло в тонусі.
  • Підставка для гаджетів допоможе зробити заняття максимально корисним. Ви можете поєднувати пробіжку з переглядом фільму, онлайн заняттям чи конференцією.
  • На багатовіконному дисплеї у вас завжди перед очима необхідні параметри тренування: частота серцевих скорочень, довжина пройденої дистанції, швидкість бігу, час, кількість витрачених калорій.

Простота в поєднанні з яскравим дизайном

Бігова доріжка Fitex T20 Pro - це зручний у використанні кардіотренажер в гармонійному поєднанні з сучасним дизайном, що доповнить будь-який дизайн. Хочете займатися в задоволення? Хочете бачити результат, а не лише мріяти про нього? Довго шукали тренажер, який якнайкраще підійде для вашого індивідуального спортзалу? Зупиніть свій вибір на біговій доріжці Fitex T20 Pro - тренажері, що покликаний працювати на вас і для вас.Читати наступну новину: ТОП-10 кращих вправ з гирями: прокачуємо м'язи, витривалість і силу
Читати попередню новину:
Назад до списку новин