AB Coaster кидає виклик м’язам преса

18.10.2021
AbSolo-1.jpg

Хто ж не мріє про плаский живіт та завітні кубики пресу? До яких тільки методів не вдаються, щоб скинути жир з боків та прокачати черевні м'язи: контрастний душ для проблемних зон, дієта, обмотування, масажі, найрізноманітніші вправи. І часто такі знущання над власним організмом не дають бажаного результату. Чому? Варто пам'ятати, що для досягнення поставленої мети важливий комплексний підхід - збалансоване харчування, систематичні тренування і правильно підібрати спортивне обладнання. Одним з кращих в прокачуванні черевних м'язів є тренажер AB Coaster. Цей тренажер професійно береться за справу. Він переверне вашу уяву про одноманість тренувань! З ним кожне ваше заняття буде драйвовим, цікавим та, звичайно, ефективним!

AB Coaster - прогресивне тренування черевних м'язів

Конструкція спортивного обладнання розроблена для всіх, хто втомився від одноманітних тренувань. Адже, погодьтеся, не у всіх є бажання виконувати звичні згинання, розгинання та скручування, щоб прокачати прес. Тренажер об'єднує заняття з м’ячами та традиційним скручуванням, а тому забезпечує повний спектр рухів для розвитку м'язів всього тіла, але особлива увага дістається черевним м'язам, нижнім м'язам спини і косим м'язам живота. Тренування на ньому динамічні і надзвичайно ефективні для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки - і початківця, і аматора, і професійного спортсмена.

Надійна сталева конструкція витримує найінтенсивніші навантаження, підходить для комерційного використання та експлуатації в домашніх умовах. Тренажер складається зі зручного м'якого сидіння та валиків, за які потрібно зачепитися ногами під час виконання вправи. Спортінвентар оснащено платформою для ніг, підставкою для м'ячів, цифровим лічильником та, власне, головною родзинкою виробу - мішенню для попадання м'ячем. Бездоганна якість та надійність обладнання гарантують безпечні та комфортні заняття з максимальною віддачею.

Переваги AB Coaster - тренажера, що професійно береться за справу

Прогресивне тренування

Спортивне обладнання допоможе втілити мрію про красивий прес в реальність. В ході тренування включаються в роботу не лише черевні групи м'язів, але також плечі, грудні м'язи і м'язові групи поперекового відділу. Розвивається сила, витривалість і координація, забезпечується повний спектр рухів для розвитку мускулатури всього тіла, при цьому звичні, здавалося б, вправи на скручування поєднуються з попаданням мяча в мішень. Такий підхід робить заняття цікавішим і ефективнішим.

Виняткова якість

Сталева конструкція розрахована на роботу в режимі “нон стоп” всі 24 години 7 днів на тиждень. Металеві деталі покриті порошковою фарбою, а тому стійкі до корозії. М'які елементи виготовлено з високоякісного пінополіуретану, обтягнутого шкірозамінником. Матеріали стійкі до деформації, стирання та зберігають презентабельний зовнішній вигляд упродовж багатьох років інтенсивної експлуатації. Надійний професійний AbSolo - це впевненість у кожному русі, безпечні тренування, відмінний результат.

Зручність

Інтенсивність тренувального процесу залежить лише від вас. Тренажер комплектується медичними мячами різної ваги: як тільки ваше тіло звикне до одного рівня навантаження, можна сміливо підвищувати градус і брати м'ячі більшої ваги. Сидіння розроблене з урахуванням анатомічної будови людського тіла, тому ви займаєте положення, яке є правильним для ефективного виконання вправи на формування рельєфних кубиків преса.

Інноваційний дизайн

Навіть зовнішній вигляд стимулює тренуватися. Тренажер виглядає оригінально, тому обов'язково стане родзинкою тренажерного залу будь-якого класу. Комплектується обладнання: трьома мішенями з кольоровим кодуванням; цифровим лічильником для максимальної зручності з підрахуванням “забитих голів”; 4 медичними м'ячами різної ваги (2 по 3 кг і 2 по 4 кг). Збирається легко і швидко.

Як правильно займатися?

Прокачати прес просто - необхідно лише потрапляти м’ячем в ціль. Потрібно сісти на сидіння, впертися спиною в спинку, стопи поставити на платформу таким чином, щоб ноги зачепилися за валики. Беріть м’яч потрібної ваги (за потреби в залі є снаряди ще меншої ваги), нахиляйтеся вперед і цільтеся м'ячем в ціль. Візьміть на підставці інший м’ячик і повертайтеся у вихідне положення. При попаданні в мішень по центру тренуються нижні і верхні черевні м'язові групи, при попаданні в бокові мішені - косі м'язи живота. За цікавим, корисним тренуванням ви прокачаєте все тіло і отримаєте максимум позитивних і драйвових емоцій.

В Україні купити професійний тренажер AB Coaster AbSolo для опрацювання черевних м'язів можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широкий вибір професійного спортивного обладнання для облаштування залів будь-якого рівня.Читати наступну новину: Гребний тренажер на варті ефективних кардіотренувань
Читати попередню новину:
Назад до списку новин