Серія X-Line

Стійка під гантелі Xline X401 (на 6 пар)
 

під замовлення

21 894грн

Детальніше
Прес-машина X-Line X223
 

під замовлення

52 422грн

Детальніше
Жим горизонтальний Xline X207
 

під замовлення

55 908грн

Детальніше
Тяга для трапецієвидних м'язів Xline X220
 

під замовлення

30 312грн

Детальніше
Біцепс-машина Xline X208
 

під замовлення

38 964грн

Детальніше
Жим під кутом вниз Xline X221
 

під замовлення

57 882грн

Детальніше
Трицепс-машина Xline X209
 

під замовлення

42 504грн

Детальніше
Блокова рамка (з регульованим блоком по висоті) Xline X103.1
 

під замовлення

150 336грн

Детальніше
Тренажер для сідничних м'язів Xline X121
 

Знятий з виробництва

27 060грн

Детальніше
Гомілка-машина (сидячи) Xline X213
 

під замовлення

25 848грн

Детальніше
Згинач стегна (лежачи) Xline X108.1
 

під замовлення

76 974грн

Детальніше
Тяга вниз Xline X211
 

під замовлення

47 784грн

Детальніше
Жим ногами вгору Xline X202В
 

під замовлення

51 096грн

Детальніше
Лава для французького жиму X-Line X323
 

під замовлення

22 644грн

Детальніше
Лава для жиму вгору X-Line X325
 

під замовлення

13 782грн

Детальніше
Лава для жиму універсальна X-Line X314
 

під замовлення

54 942грн

Детальніше
Лава для преса регульована X-Line X311
 

під замовлення

18 954грн

Детальніше
Стійка під диски (штирі ø50 мм) Xline X404
 

під замовлення

18 924грн

Детальніше
Стійка під гантелі (для набору з 5 пар) Xline X405
 

під замовлення

21 798грн

Детальніше
Стійка для присідань Xline X309
 

під замовлення

31 452грн

Детальніше

Історія

У 2010 році, на виставці міжнародного рівня FIBO в Німеччині, виробник «Інтер Атлетика» представив нову лінію силового обладнання Xline. Експерти в цій галузі зазначили, що тренажери відповідають нормам, які до них висуваються. Підтверджено показниками надійності, зносостійкості, граничною ефективністю та високим ступенем безпеки тренувань.

Процес розробки був зосереджений на об'єднанні експлуатаційних, естетичних, ергономічних характеристик, зважаючи на які лінія буде прикрасою будь-якого тренажерного залу. У ній раціонально об'єднані функціональність, зручність, відповідне проектування та задоволення запитів спортсменів.

Категорії:

Вантажоблочні тренажери

Xline представляє великий вибір оснащення, найбільш ефективне під час опрацювання визначеної групи м'язів. Спрямована ​​на поставлене завдання біомеханіка дає змогу отримати якісний результат за короткий час: потенційна енергія сконцентрована в необхідному місці.

Блокова частина прихована в стильну металеву панель, яка підкреслює престижний клас моделей. Плавний хід, безшумність та продуктивність тренувального процесу поєднані з великим терміном експлуатації, зносостійкістю тренажерів, спроектованих для посиленої, інтенсивної напруги. Ще одна особливість – інформаційні таблиці з показаною вірною технікою виконання вправ та залученими в процесі м'язами.

Підставки та стійки

Використання спеціальних підставок, стійок лінії Xline для зберігання снарядів – спосіб убезпечити відвідувачів тренажерного залу, зробити заняття більш комфортними та відмінна ідея оптимізації простору. Усе спорядження в переліку компанії виготовлено зі сталевого профілю, під час фарбування застосовується саме порошкова фарба.

Професійні спортсмени та тренери стверджують – ні одна вправа не повинна обходитися без додаткового спорядження. Воно не тільки допомагає примножити ефект підготовки, а й забезпечує поступове збільшення навантаження. Поєднує елегантний дизайн, високоякісні компоненти, виконані за допомогою інноваційних технологій.

Вільні ваги

Моделі на вільних вагах Xline – обладнання, навантажуване дисками різної тяжкості. Їхньою головною перевагою вважається робота із вантажем, що перевищує вагу блокових частин. Заняття допомагають пропрацювати конкретні та допоміжні групи м'язів, а також:

  • розвивати м'язову силу,
  • поліпшити витривалість,
  • підвищити показники ресурсів організму.

Асортимент дуже широкий: вони всі гарантують точність здійснення завдань, безпеку, комфорт тренінгу, підходять користувачам різного рівня фізичної підготовки. Проста, ергономічна конструкція, зручні ручки, міцні упори для ніг, м'які опорні елементи та персональне регулювання роблять моделі відмінним інструментом для продуктивного тренінгу.

Лави універсальні

Особливо стійке, надійне обладнання, рекомендоване для значних навантажень із снарядами – штангами, гантелями, гирями. Виробник визначив максимальну навантагу для цього виду спорядження в 300 кг. Може експлуатуватися для роботи з власною масою як обважнення та для розширення функціональності.

Має багатофункціональну конструкцію із допустимим регулюванням траєкторії спинки – забезпечує налаштування оснащення під параметри атлета. Таку багатоцільову продукцію можна придбати для реалізації будь-яких силових вправ або організації комплексних програм.