SportsArt Plate Load and Bench

Підставки та стійки

Професійні підставки та стійки від SportsArt Plate Load and Bench – універсальне рішення для фітнес-клубу. Завдяки стриманому дизайну вони поєднуються з обладнанням різних виробників. Продумана конструкція дає змогу розміщувати на них максимальну кількість інвентарю. Це надійні та якісні компоненти для залу.

У спортивному залі завжди повинен бути порядок та все лежати на своїх місцях, щоб можна було зручно взяти. Для цього створено таке спорядження, щоб забезпечити затишок та комфорт, а потрібні речі лежали у всіх на виду. Воно призначене для виконання силових вправ та зберігання снарядів. Так, підставки можуть розміщуватися над атлетичною лавою, допомагаючи спортсмену брати, знімати та класти штангу без сторонньої допомоги. Виготовлені із високоякісної загартованої сталі та витримують інтенсивні навантаження.

Стійки служать для зберігання дисків. Їхня унікальна конструкція допомагає компактно зберігати велику кількість снарядів. Такий інвентар є незамінним атрибутом будь-якого фітнес-центру. А також має привабливий зовнішній вигляд та добре поєднується з різноплановими тренажерами будь-яких виробників.

Вільні ваги

Ці моделі відмінно вписуються в будь-який інтер'єр фітнес-залів, а за допомогою своєї компактності займають у ньому небагато місця. Водночас вони прості та зручні в експлуатації. Спортивне обладнання поєднує в собі високі технічні характеристики, стильний дизайн та доступну ціну. Тренажери SportsArt Plate Load and Bench розроблені в такий спосіб, що їхня біомеханіка в точності відповідає людським рухам. Завдяки цьому м'язи в процесі занять безперервно отримуватимуть посилені навантаження. Це допоможе не витрачати час на їхнє розслаблення, а отримувати найбільший ефект під час тренінгу.

Комплекс завдань, який можливо виконувати на тренажері, досить великий, тому домогтися нормального результату протягом короткого проміжку часу цілком реально. Моделі сконструйовані так, що під час виконання різних вправ отримання травми майже нереально.

Силове обладнання виготовляється виключно із високої якості зносостійких матеріалів. Воно функціональне та підходить для використання, як у домашніх умовах, так і в комерційних фітнес-клубах. Перед виходом на ринок піддається багатоетапній системі тестування на міцність.