Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

SportsArt Dual-Functional

Станок комбінований з розвантаженням SportsArt DF-107
 

Знятий з виробництва

106 298грн

Детальніше
Тренажер для нижніх м'язів спини і преса SportsArt DF-106
 

Знятий з виробництва

108 181грн

Детальніше
Біцепс і трицепс машина SportsArt DF-105
 

Знятий з виробництва

107 051грн

Детальніше
Тренажер для м'язів грудей і задніх дельт SportsArt DF-104
 

Знятий з виробництва

94 627грн

Детальніше
Верхня і середня тяга SportsArt DF-103
 

Знятий з виробництва

126 002грн

Детальніше
Тренажер для привідних і відвідних м'язів стегна SportsArt DF-102
 

Знятий з виробництва

111 444грн

Детальніше
Згинач стегна і розгинач гомілки SportsArt DF-101
 

Знятий з виробництва

118 974грн

Детальніше
Згинач і розгинач стегна SportsArt DF-100
 

Знятий з виробництва

112 071грн

Детальніше

SportsArt – з 1977 року світовий лідер у сфері виробництва спортивного обладнання, власник міжнародних сертифікатів якості ISO, TUV. Розробляючи та виготовляючи фітнес-обладнання понад 30 років, компанія незмінно підвищує рівень вимог у фітнес-індустрії. Завдяки своїй майстерності та креативності, конструктори розробляють та створюють високоякісні кардіо- та силові тренажери. Підсумками їхньої роботи стали множинні патенти, функціональні характеристики моделей, які надають значні переваги користувачам у всьому світі. Устаткування цього американського бренду є практично в кожному залі.

Протягом усієї історії існування компанії її команда постійно об'єднувала технологічні концепції та творчий підхід, дизайн та надійність, щоб випускати безпечні, міцні моделі. Застосовуючи новітні конструкторські ідеї та потенціал своїх автоматизованих систем, вона особисто виконує проектування та виробництво здебільшого елементів, не вдаючись до послуг сторонніх фірм.

Вантажоблочні

Силове обладнання SportsArt Dual-Functional – це поєднання революційного проектування, продуктивності та функціональності, визначивши еталон у фітнес-індустрії. Щоб перевірити це, досить особисто випробувати всі його можливості.

Відмінне поєднання біомеханіки, функціоналу з практичністю в вантажоблочних тренажерах абсолютно змінило погляд на те, яким має бути обладнання високого класу. У середовищі спортивного оснащення вантажоблочні мають особливе значення. Навантаження в таких моделях формується від переміщення вантажоблоку, налаштування яких реалізується завдяки вибору ваги. Вони компактні та дають змогу змінювати навантаження зважаючи на підготовку атлета. Оптимальне рішення для тренажерних залів та клубів високого класу, за допомогою оригінального колірного виконання оббивки й панелей, що гармонійно вписуються в інтер'єр, доступного інтерфейсу, налаштування під вимоги кожного користувача.

Багатофункціональність та бездоганна якість використаних матеріалів дає змогу спортсменові будь-якої підготовки досягти відмінних показників. Професійні силові тренажери SportsArt Dual-Functional, відгуки досвідчених тренерів та атлетів про які завжди втішні, отримали міжнародне визнання. Як показує практика, вони допомагають отримати чудові результати. Водночас відмінно поєднують у собі довговічність та відповідну ціну. Їхні характеристики є тими особливостями, що спонукають багатьох на покупку:

  • дизайн – допомагає одразу визначити категорію.
  • Високоякісні матеріали (рами та оббивка сидінь, спинок).
  • Інноваційні рішення.