Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!

Серія NRG

Лава Скотта NRG N206M
 

під замовлення

24 924грн

Детальніше
Машина Сміта NRG N211
 

під замовлення

84 936грн

Детальніше
Твістер машина NRG N122
 

під замовлення

107 952грн

Детальніше
Станок комбінований з розвантаженням NRG N120
 

під замовлення

107 064грн

Детальніше
Тяга важеля NRG N119
 

під замовлення

99 432грн

Детальніше
Трицепс-машина NRG N118
 

під замовлення

108 282грн

Детальніше
Біцепс-машина NRG N117
 

під замовлення

103 986грн

Детальніше
Тренажер для сідничних м'язів (радіальний) NRG N116
 

під замовлення

90 024грн

Детальніше
Гомілка-машина NRG N115
 

під замовлення

92 778грн

Детальніше
Жим під кутом NRG N114
 

під замовлення

128 394грн

Детальніше
Жим горизонтальний NRG N113
 

під замовлення

119 304грн

Детальніше
Груди-машина NRG N112
 

під замовлення

122 958грн

Детальніше
Жим вгору NRG N111
 

під замовлення

117 894грн

Детальніше
Тренажер для м'язів черевного преса NRG N110
 

під замовлення

98 094грн

Детальніше
Тренажер для привідних м'язів стегна NRG N109
 

під замовлення

99 696грн

Детальніше
Тренажер для відвідних м'язів стегна NRG N108
 

під замовлення

98 922грн

Детальніше
Жим ногами горизонтальний NRG N107
 

під замовлення

138 882грн

Детальніше
Блокова рамка NRG N106
 

під замовлення

117 264грн

Детальніше
Розгинач спини NRG N105
 

під замовлення

96 192грн

Детальніше
Згинач стегна (сидячи) NRG N104
 

під замовлення

111 552грн

Детальніше

Особливості

NRG Line від виробника «Інтер Атлетика» – професійні тренажери, призначені для комерційного застосування. Лінія була представлена на щорічній виставці міжнародного рівня FIBO, у 2008 році. Під час проектування були використані кращі технічні рішення та багаторічний досвід, залучені провідні спортсмени, експерти у сфері фізіології, кінезіології.

Устаткування характеризується надійністю, комфортабельністю та сучасним дизайном, з допомогою якого можливо домогтися певних спортивних завдань, як новачкові, так і професійному атлету. Зроблене за всіма світовими нормами безпеки, рекомендованих для цієї серії.

Категорії:

Вантажоблочні тренажери

Кожна модель допомагає в процесі виконання вправ виключити напругу на суглоби, направивши потенційну енергію в одне річище. Так, наприклад, твістер-машина допомагає працювати над зовнішніми, внутрішніми та поперечними косими м'язами живота. Це покращує фізичні здібності та підвищує силу, витривалість, потрібних для досягнення успіху в різноманітних напрямах спорту. Тренажер для сідничних м'язів та його міцна конструкція, дають змогу навантажувати мускулатуру та є продуктивними у разі створення стрункої форми ніг.

На будь-якій панелі, яка маскує блокову частину, розміщені інформаційні таблиці. Вони стануть найбільш придатними початківцям: показана вірна техніка виконання та позначені залучені м'язи. Серед оснащення лінії NRG наявні багатофункціональні зразки, що поєднують кілька концепцій.

Підставки та стійки

Сьогодні непросто побачити фітнес-клуб без гантелей, гир, штанг, незамінних для продуктивного силового тренінгу. Зокрема, ці снаряди прекрасно підходять для поліпшення статури та нарощування м'язової маси – важливий орієнтир багатьох відвідувачів тренажерних залів.

Для того, щоб використовувати додаткове спорядження було комфортно, зрозуміло, безпечно, були спроектовані допоміжні підставки та стійки, призначені для зручного зберігання та поєднують стильний дизайн, універсальність:

  • Заощадження простору.
  • Комфорт у процесі занять.
  • Надійність.
  • Збільшення терміну експлуатації.

Вільні ваги

Нині таке спорядження популярне серед спортсменів. Лінія NRG має продуману систему, виконана зі зразковою біомеханікою рухів та сприяє примноженню м'язової сили.

Їхня важлива особливість – досконала безшумність під час тренінгу й це вагома перевага, якщо вони придбані для спортивної організації. Устаткування має практичну, заразом безпечну систему, що відмінно витримує безперервні навантаження користувачів різних вагових категорій. Також значно знижують напругу на суглоби та досконально підходять для людей різного віку, фізичних навичок.

Універсальні лави

Спеціальний тип оснащення можна застосовувати для безлічі силових вправ. Лава універсальна або атлетична спроектована для занять із вільною вагою. Здебільшого, атлети змінюють групи м'язів та опрацьовують спину, ноги, руки, груди, плечовий пояс. Механізм призначений для використання обтяжень та може витримувати високі навантаження.

Вага для цих моделей – основна властивість, від якої залежить безпека тренувань. На них встановлено максимально допустима навантага, тому необхідно брати до уваги масу самого спортсмена та ту ступінь вантажу, який використовується під час тренування.

Лінія NRG показує граничну стійкість. Моделі розроблені саме беручи до уваги цю ознаку. Досягається завдяки додатковим підп'ятникам – забезпечують нековзний та пом'якшувальний ефект, крім того уберігають поверхні від ушкоджень, зношування.