InterAtletikGym Standard

Стійка бруси-прес InterAtletikGym ST312.1P
 

під замовлення

22 152грн

Детальніше
Лава для жиму універсальна (широка) InterAtletikGym ST314.2
 

під замовлення

28 884грн

Детальніше
3-х позиційна станція (без блокової рамки) InterAtletikGym ST104.2
 

під замовлення

134 454грн

Детальніше
Стійка для аксесуарів InterAtletikGym ВТ413
 

під замовлення

13 032грн

Детальніше
Блокова рамка InterAtletikGym (80 кг) ST103-80
 

під замовлення

79 032грн

Детальніше
Блокова рамка InterAtletikGym (60 кг) ST103-60
 

під замовлення

70 542грн

Детальніше
Станок комбінований (розбірний) InterAtletikGym ST312P
 

під замовлення

28 776грн

Детальніше
Тренажер для м'язів стегна (згинач стегна) InterAtletikGym ST219
 

під замовлення

32 838грн

Детальніше
Машина Сміта з противагою InterAtletikGym ST217
 

в наявності

55 026грн

Детальніше
Дельта-машина InterAtletikGym ST216
 

під замовлення

24 144грн

Детальніше
Т-подібна тяга (з упором на ноги) InterAtletikGym ST215
 

під замовлення

15 852грн

Детальніше
Гомілка-машина (в нахилі) InterAtletikGym ST214
 

під замовлення

28 542грн

Детальніше
Гомілка-машина (сидячи) InterAtletikGym ST213
 

під замовлення

16 866грн

Детальніше
Тяга вниз спереду InterAtletikGym ST212
 

під замовлення

31 572грн

Детальніше
Тяга вниз InterAtletikGym ST211
 

під замовлення

31 782грн

Детальніше
Тяга важеля InterAtletikGym ST210
 

під замовлення

36 984грн

Детальніше
Трицепс-машина InterAtletikGym ST209
 

під замовлення

29 052грн

Детальніше
Біцепс-машина InterAtletikGym ST208
 

під замовлення

25 362грн

Детальніше
Жим горизонтальний InterAtletikGym ST207
 

під замовлення

43 818грн

Детальніше

Особливості

Лінія професійного обладнання Inter Atletika Standart стане оптимальним рішенням для фітнес-клубів бізнес-категорії та спортивних організацій недорогого типу. Спрощений механізм щодо відмінної якості дає змогу споживачеві купити високоякісну продукцію за доступною ціною – найбільш бюджетний різновид на ринку України. Серія виконана в широкому асортименті різноманітної спрямованості.

Категорії:

Універсальні лави

Найпростіше та широкодоступне оснащення, необхідне в кожному залі, і так само визнане атлетами, – лави Inter Atletika Standart. Спорядження для роботи зі штангою буває з налаштованим або фіксованим положенням сидіння. Це високонадійні моделі для занять: допустима вага визначена виробником у межах до 300 кг, які гарантують безпечні тренування, навіть людям, чия техніка виконання не зовсім відпрацьована.

Підставки та стійки

У категорії запропоновані такі варіанти, як підставка для крокування, присідань, регульовані стійки для дисків, гантелей, штанг, аксесуарів. Кожна модель характеризується продуманою конструкцією – відрізняється найбільшою стійкістю, практичністю в зберіганні, використанні та сучасним дизайном.

Вантажоблочні

Inter Atletika Standart містить значний вибір вантажоблочного обладнання, спроектованого під задану групу м'язів, створює умови для першокласної продуктивності тренінгу. Відповідно, трицепс-станція призначена для опрацювання трицепсів, формування сильної, гарної форми.

Тренажер для привідних, відвідних м'язів стегна використовується для розвитку внутрішньої та зовнішньої частини, ефективний у процесі поліпшення статури. Тренування на біцепс-машині допоможе зміцнити руки, примножити силу, покращити рельєф тіла та опрацювати біцепс, ізолювавши його.

У цій підгрупі представлені також багатофункціональні мультистанції – сприяють поліпшенню фігури, пропонуючи користувачам різні версії підготовки та дають змогу одночасно займатися кільком спортсменам.

Вільні ваги

У лінійці розроблені тренажери на вільних вагах: вибудовування тренувального процесу з максимальною ефективністю в разі мінімум залученого інвентарю. Ці моделі гарантують безпеку, водночас область навантажень досить велика.

Виробник подбав про якісні та міцні матеріали в процесі виробництва даного спорядження, на якому можна виконувати вправи, котрі забезпечують рух, як у повсякденному житті.

Турніки та бруси

Силовий тренінг насамперед орієнтований на вдосконалення мускулатури грудей, спини, біцепсів, трицепсів, преса. Зокрема, досвідчені спортсмени не ігнорують цей вид занять.

Одні із найпопулярніших та поширених снарядів лінійки Inter Atletika Standart, відмінно підійдуть для багатьох напрямків фітнесу. Вправи на турніку та брусах надають природну напругу для організму. Гарантований відмінний результат, надійна база для створення ідеальної будови тіла та величезні ресурси для досягнення запланованого. Вони допомагають розвинути витривалість, спритність, координаційні навички й посилити ефект від будь-якої тренувальної програми.

Усі силові тренажери мають зручну систему налаштувань, що робить їх універсальними: реалізують потреби людей із будь-яким рівнем фізичної підготовки та цілями.