Freemotion Live Axis

Тросова тяга верхня FreeMotion F709
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Тросова тяга з обертанням FreeMotion F708
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Тренажер для згинача стегна FreeMotion F707
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Тренажер для згиначів і розгиначів стегна FreeMotion F706
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Стійка для присідань FreeMotion F705
 

під замовлення

351 780грн

Детальніше
Тросова тяга зверху FreeMotion F704
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Тросова тяга вгору FreeMotion F703
 

під замовлення

351 780грн

Детальніше
Тросова тяга знизу FreeMotion F702
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Тросовий тренажер для плечових м'язів FreeMotion F701
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше
Тросовий тренажер для грудних м'язів FreeMotion F700
 

під замовлення

327 210грн

Детальніше

Американський бренд, який виготовляє спортивне обладнання, був заснований в 1999 році та за весь час своєї діяльності надійно зміцнив позиції на світовому ринку. На перших етапах виробник виготовляв не тільки професійні, а й домашні моделі. В останні ж роки, після успіху своїх нових розробок було прийнято рішення зосередити увагу виключно на виробництві устаткування преміум-класу.

Головна властивість продукції – використані міцні, довговічні матеріали. Тренажери ефективно застосовуються для реабілітації, спортивної медицини, допомагають розвивати координацію, силу, готуючи до активної діяльності та формувати красиві форми. Розробники компанії безперервно тестують моделі на міцність, безпеку, а також проводять контроль на всіх стадіях виробництва. Freemotion популярний в елітних тренажерних залах, а світові атлети рекомендують продукцію бренду, що підходить, як для професіоналів, так і новачків.

Серія обладнання з рухомими елементами отримала назву Live Axis та містить 10 силових тренажерів. Інноваційна розробка дає змогу опрацювати кілька м'язів та змінювати посилення на одному пристрої, просто переміщаючись вперед/назад.

Вантажоблочні

Вантажоблочні тренажери мають велике значення у фітнес-клубах, оскільки сприяють підняттю ваги з вантажним стеком, поступово збільшуючи навантаження. Унаслідок чого, кожен відвідувач може вибрати оптимальну вагу, відповідно до свого професійного досвіду. Це базові моделі, необхідні в кожному фітнес-центрі, тому як без них не обійдеться жоден атлет.

Вони мають чимало особливостей. Регулювання ваги здійснюється за допомогою системи важелів, що дає змогу легко та швидко збільшити або зменшити навантаження, забезпечується завдяки блокам. Конструкція допомагає без зусиль переміщати їх та фіксувати в бажаній позиції. Під час виробництва Freemotion Live Axis використовується високоточна технологія зварювання труб. Безпечні зварні рами із високоякісної сталі, покриваються спеціальною емаллю, захищаючи від корозії. Також потрібно зазначити оббивку, виготовлену з матеріалів, які згодом не розтріскуються та зберігають свій бездоганний вигляд.

Силові тренажери відомого у всьому світі виробника спортивного обладнання зроблені у такий спосіб, щоб рухи спортсмена були максимально ефективними, без важких навантажень на пасивні м'язи, спину та суглоби. Вони досить прості у використанні та не вимагають спеціального навчання. Висока якість і надійність компонентів гарантують їхню довговічність.