Фітнес консалтинг

З огляду на те, що у світі набирає обертів мода на здоровий спосіб життя, бізнес, пов'язаний із фітнесом, стає все більш привабливим видом діяльності. Однак, щоби Ваш фітнес-проект показав високий коефіцієнт прибутковості, необхідно продумати кожен крок, а тому проектування, відкриття й подальше управління клубом слід довірити професіоналам.

Грамотно проведений фітнес-консалтинг допоможе оптимізувати витрати та виправдати всі вкладення, знизити ризики, що призведе до високої рентабельності та окупності проекту, до того ж, залучення експертів допоможе побудувати правильну структуру контролю й управління усіма сферами роботи закладу. Адже будь-який сучасний клуб - це бізнес, з чітко перевіреними технологіями, успіх якого повністю залежить від дотримання головних правил.

Фітнес експерти компанії «Фітнес Трейдинг» готові надати Вам повну підтримку, як на етапі планування, відкриття нового фітнес клубу, так і у процесі реорганізації та перепланування вже діючого.

Наша команда готова надати консультації щодо будь-яких питань організації роботи, обладнання, планування. Наша мета - допомогти Вам відкрити фітнес клуб, що приносить прибуток. До послуг наших експертів вдається безліч закладів у всій країні.

Посилаючись на наявний досвід, розуміння головних тенденцій індустрії фітнесу, актуальні дані моніторингу ринку, як всеукраїнського, так і регіонального, ми допоможемо створити нову концепцію роботи клубу, яка дозволить закладу, практично нараз після відкриття, зайняти вигідну позицію на ринку фітнес послуг.

Фітнес-консалтинг - це можливість для вже діючого закладу спортивно-оздоровчого плану стати ще більш популярним, удосконаливши стратегію та оптимізувавши роботу, а для нового - уникнути розповсюджених помилок під час виходу на ринок, заощадити фінанси й час.

Мета будь-якого власника або інвестора - організувати високорентабельний фітнес бізнес. І команда експертів «Фітнес Трейдинг» готова вам у цьому допомогти. Ми відповімо на питання: як відкривати клуб, як складати планувальне рішення грамотно та правильно, врахувавши всі санітарно-гігієнічні, інженерні та архітектурні вимоги. Для Вас ми проведемо аналіз приміщення на предмет придатності для надання послуг спортивно-оздоровчого характеру, детально сплануємо стратегію клубу, допоможемо оптимізувати його роботу. Такий ґрунтовний підхід до вирішення найбільш важких і актуальних питань - основа успіху Вашого проекту.