3D Планування

Розташування тренажерів у залі вимагає професійного підходу, тому що саме завдяки грамотному плануванню Ви отримуєте безпечне, комфортне використання обладнання.

Іншими словами, приходячи до Вашого фітнес-клубу, клієнт зможе тренуватися максимально ефективно, безпечно та в зручних умовах. В іншому ж випадку, коли оснащення клубу виконується без належної уваги до аспектів безпеки, функціональності та комфорту, тренування відбувається з низькою ефективністю, що позначається на ставленні клієнта до клубу - зростає його незадоволеність заняттями та у підсумку він йде до іншого клубу.

Щоб уникнути помилок ще на етапі планування, ми пропонуємо звернутися до сучасних технологій.

«Інтер Атлетика» - досвідчений партнер у питаннях оснащення спортивних закладів. Наші фахівці розробили спеціальну програму 3D планування. Звернувшись до наших менеджерів, Ви зможете якнайшвидше отримати готовий макет тренажерного залу із кращою схемою розміщення тренажерів.

Наші фахівці для вас:

  • Підберуть оптимальний перелік обладнання, відповідних розмірів та згідно зі спрямованістю Вашого залу;
  • Визначать правильне розташування всіх тренажерів;
  • Нададуть наочне планувальне рішення, яке дозволить Вам представити майбутній зал у найдрібніших деталях.

Для реалізації 3D планування «Інтер Атлетика» залучає кваліфікований персонал, який ґрунтовно володіє сучасними комп'ютерними технологіями та грамотно володіє всіма правилами та вимогами оснащення спортивних залів різного формату і площі. А тому Ви гарантовано отримаєте детальну модель тренажерного залу, із виділенням усіх основних зон, що відповідає Вашим очікуванням, а також нормативним вимогам.

«Інтер Атлетика»- компанія нових стандартів. Ми прагнемо робити все можливе, щоби надати нашим клієнтам обслуговування на найвищому рівні. Тому 3D планування для наших клієнтів ми здійснюємо безкоштовно.